#29014
Në shitje: Po Me qira: Jo Qyteti: Prishtinë Lagjja: Mati Rruga: Afer shkolles fillore "Milleniumi i trete" Hyrje: Referenca: Sip.: 300
m2
Sipërfaqja e tokës: 500
m2
Kate: 4 Oborr: Po Bodrum: Po Garazhë: Po Leje Ndërtimi: Po Mundësi ndrrimi: Jo I/e renovuar: Jo Me mobilje: Jo Pa mobilje: Jo Ndërtim i ri: Po Çmimi për shitje: 230000 Çmimi me qera: 0 Përshkrimi me fjalë: Shitet shtepia luksoze e sapoperfunduar ne lagjen Mati afer shkolles fillore "Milleniumi i trete" me sipërfaqe 300m2. Shtëpia ka 2 sallona me kuzhinë, 5 dhoma te gjumit, 3 banjo 2 ballkona dhe korridor. Shtëpia ka 5 Ari Truall, ka oborr, bodrum, dhe Garazh, e përshtatshme për banim.
'