#26933
Në shitje: Jo Me qira: Po Qyteti: Prishtinë Lagjja: Qender Rruga: Hyrje: Referenca: Mbrapa tregut të gjelbërt Sip.: 170
m2
Sipërfaqja e tokës: 170
m2
Kate: 2 Oborr: Po Bodrum: Jo Garazhë: Jo Leje Ndërtimi: Jo Mundësi ndrrimi: Jo I/e renovuar: Jo Me mobilje: Po Pa mobilje: Jo Ndërtim i ri: Po Çmimi për shitje: 0 Çmimi me qera: 600 Përshkrimi me fjalë: Ipet me qira shtëpija 2 katëshe, në Qender (rr. Lidhja e Prizërenit, Mbrapa tregut të gjelbërt), me sipërfaqe 170m2. Shtëpia ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, dhomë pune, shpajz, 2 banjo dhe ballkon. Shtëpia është komplet e mobiluar. Posedon oborr dhe fushë të vogel basketi.
'