#28963
Në shitje: Jo Me qira: Po Qyteti: Prishtinë Lagjja: Lagja e Spitalit Referenca: Te Viva Fresh, objektet e Royallit Sip.: 70
m2
m2
Bodrum: Jo Garazhë: Jo Leje Ndërtimi: Jo Mundësi ndrrimi: Jo I/e renovuar: Jo Me mobilje: Po Pa mobilje: Jo Ndërtim i ri: Po Kati: 2 Nr. I Banesës: 0 Banjo: 1 Ballkone: 1 Ashensor: Po Shpajz: Po Çmimi për shitje: 0 Çmimi me qera: 250 Përshkrimi me fjalë: Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit ( te Viva Fresh, objektet e Royallit te Rrethi), me sipërfaqe 70m2 kati 2-të. Banesa ka salllon me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, ballkon shpajz dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Çmimi: 250€.
'