#28960
Në shitje: Jo Me qira: Po Qyteti: Prishtinë Lagjja: Mati 1 Referenca: Përball banesave të kuqe Sip.: 80
m2
m2
Bodrum: Jo Garazhë: Jo Leje Ndërtimi: Jo Mundësi ndrrimi: Jo I/e renovuar: Jo Me mobilje: Jo Pa mobilje: Jo Ndërtim i ri: Jo Kati: 4 Nr. I Banesës: 17 Banjo: 1 Ballkone: 1 Ashensor: Jo Shpajz: Jo Çmimi për shitje: 0 Çmimi me qera: 260 Përshkrimi me fjalë: Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Mbi rrugën B, përball banesave të kuqe), me sipërfaqe 80m2 kati 4-tër. Banesa ka dhomë dite me kzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e mobiluar
'