#28954
Në shitje: Jo Me qira: Po Qyteti: Prishtinë Lagjja: Kodra e Diellit Referenca: Afër sh.f.Ismail Qemaili Sip.: 76
m2
m2
Bodrum: Jo Garazhë: Jo Leje Ndërtimi: Jo Mundësi ndrrimi: Jo I/e renovuar: Jo Me mobilje: Po Pa mobilje: Jo Ndërtim i ri: Po Kati: 2 Nr. I Banesës: 0 Banjo: 0 Ballkone: 0 Ashensor: Jo Shpajz: Po Çmimi për shitje: 0 Çmimi me qera: 300 Përshkrimi me fjalë: Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (afër sh.f.Ismail Qemaili), me spiërfaqe 76m2 kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.
'